Par Summer Stage

Festivāls pilsētas centrā

Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus – „Rīgas Ritmi”, „Saulkrasti Jazz”, „Origo Blūza svētki”, „Artissimo”, kā arī par tradīciju kļuvušo „Origo Folkfestivālu”, Starptautisko Folkloras festivālu „Baltica” un šā gada jaunumu – „Klezmer music festival Hava Nagila”. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, visu vasaru ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no vasaras kafejnīcām un baudīt daudzveidīgus pašmāju un ārzemju mūziķu priekšnesumus. Sekojiet līdzi programmai, lai uzzinātu par papildu pasākumiem un aktivitātēm, kas notiks visas vasaras garumā arī citās nedēļas dienās. Visi „Origo Summer Stage” koncerti apmeklējami bez maksas.

Brīvdabas fotogalerija Stacijas laukumā

Šis gads ir īpašs ar to, ka Maestro Raimonds Pauls svin savu apaļo dzīves jubileju, un tā kā Maestro ir izcils džeza kompozīciju autors un izpildītājs, visu vasaru apmeklētājiem būs iespēja apskatīt unikālu džeza fotoizstādi „Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā”, kas ir veltīta latviešu izcilajam komponistam un pianistam Raimondam Paulam. 450 m2 plašā brīvdabas lielformāta foto izstāde „Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” ir veltījums džezam, džezam Latvijā un Maestro Raimondam Paulam viņa jubilejas gadā!

Dizaina objekts „Saules pulkstenis – Origo Universi”

Blakus „Origo Summer Stage” skatuvei atrodas dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi”. Deviņus metrus platais interaktīvais un izglītojošais dizaina objekts ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Izmantojot koordinātes, kas atzīmētas uz vietzīmēm – 11 Latvijas viduslaiku pilīm un 10 nozīmīgākajiem kultūras objektiem Eiropas pilsētās, iespējams uzzināt plašāku informāciju par konkrēto kultūras objektu. Dizaina objekts „Saules pulkstenis – Origo Universi” bija „Linstow Center Management” dāvana Rīgai, kas 2014. gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Objekta idejas un dizaina autors ir Stacijas laukuma lietošanas koncepcijas autors, dizainers Valdis Majevskis, kas projektu izstrādājis sadarbībā ar Dr. sc. Comp. Mārtiņu Gillu. Dizaina objekta ceļvedis apskatāms ŠEIT.

Kafejnīcas

Apmeklētājiem pieejamas āra kafejnīcas ar lielām un ērtām terasēm, kur var izbaudīt dažādus ēdienus un dzērienus.

Gan bei
Darba laiks:
P.-Pk.
10:00-23:00
S.
10:00-23:00
Sv.
10:00-23:00
Mājas lapa: ganbei.lv
Restorānu tīkls ar divu varenu kultūru – ķīniešu un japāņu – virtuves tradīciju apvienojums vienuviet. Tiek piedāvātas daudzveidīgas zupas, salāti, uzkodas, kā arī izsmalcināti karstie ēdieni.

Double coffee
Darba laiks:
P.-Pk.
9:00-22:00
S.
10:00-22:00
Sv.
10:00-22:00
Mājas lapa: doublecoffee.lv
Double Coffee® unikālais koncepts paredz ne tikai visu iecienītā dzēriena – kafijas – pārdošanu, bet arī iepazīstina kafijas cienītājus ar tās baudīšanas kultūru un sniedz iespēju patīkamā un mājīgā atmosfērā pasēdēt un iepazīt profesionāli pagatavotu kafiju.

NEO bārs
Darba laiks:
P.-Pk.
11:00-23:00
S.
12:00-
Sv.
11:00-23:00
Mājas lapa: lage.lv
Bārs – restorāns. Atrodas Rīgas stacijas pulksteņa tornī. No restorānā logiem paveras brīnišķīgs skats uz visu Rīgu.

Nokļūt līdz Origo ir viegli

«Origo» atrodas lieliskā vietā blakus Centrāltirgum, centrālajai dzelzceļa stacijai un Rīgas autoostai, un to ik dienu apmeklē 150 000 cilvēku. Stacijas laukums vēsturiski vienmēr ir bijis viena no visrosīgākajām un svarīgākajām vietām pilsētā. Tagad šī īpašā vieta apvieno stipras tradīcijas un jaunas vēsmas. Multifunkcionalitāte un uzlabota infrastruktūra šajā vietā ir radījusi sociāli aktīvu gaisotni. Tirdzniecības centrs atrodas tuvu sabiedriskajam transportam, kā arī piedāvā apakšzemes stāvvietu 164 automašīnām.

Stāvvieta

Tirdzniecības centrs “Origo” atrodas izdevīgā vietā, ir pieejama autostāvieta, kurai var ērti piekļūt.

http://www.origo.lv/lv/veikali/europark