Jaunumi

05.09.2016

AR SPILGTIEM FESTIVĀLIEM UN KONCERTIEM AIZVADĪTA “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONA

26. augustā tika noslēgta “Origo Summer Stage” grandiozā 7. sezona kopā ar spilgtiem latviešu māksliniekiem – grupu “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas prezentēja savu jauno mūzikas albumu un dziesmas videoklipu. Skatītāji pēc muzikāli saviļņojošā koncerta mūziķus pavadīja, stāvot kājās un sveicot ar skaļām ovācijām.

26.08.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” NOSLĒDZ 7. SEZONU AR “MELO-M” UN “PIENEŅU VĪNS” KONCERTIEM

Piektdien, 26. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 “Origo Summer Stage” notiks grandiozais 7. sezonas noslēgums kopā ar grupu “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas prezentēs savu jauno mūzikas albumu un dziesmas videoklipu. Ikviens ir aicināts apmeklēt bezmaksas noslēdzošo koncertu un baudīt muzikālos vasaras vakarus ”Origo” laukumā.

24.08.2016

“ORIGO” FOLKFESTIVĀLS PRIECĒS AR DAŽĀDU TAUTU ETNO UN FOLKMŪZIKU

Tuvojoties augusta izskaņai, kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina priecēt ar augstvērtīgiem pašmāju un ārzemju mūzikas izpildītāju koncertiem. Ceturtdien, 25. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 ikviens bez maksas varēs baudīt tradicionālo “Origo” folkfestivālu, kurā uzstāsies Deniss Paškevičs un grupa “Baraka”, postfolkoras grupa “Iļģi” un mūzikas izpildītājs Sauļus Petreikis no Lietuvas.

16.08.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” ŠONEDĒĻ: JOLANTA GULBE-PAŠKEVIČA, GRUPA “UNIVERSAL MUSIC BAND” UN “O’NIGHT QUARTET”

Turpinot daudzveidīgo vasaras koncertprogrammu, šonedēļ kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” klausītājiem piedāvā izcilu pašmāju un ārzemju mūzikas izpildītāju priekšnesumus. Ceturtdien, 18. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 uzstāsies talantīgā džeza dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča un latviešu mūzikas grupas “DAGAMBA” draugi – grupa “Universal Music Band” no Krievijas. Savukārt piektdien, 19. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 varēs dzirdēt elektroakustiskās grupas “O’Night Quertet” koncertu.

09.08.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” AUGUSTA KONCERTPROGRAMMA: KRĀŠŅIE RĪGAS SVĒTKI, “ORIGO” FOLKFESTIVĀLS UN CITI SPILGTI KONCERTI

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina grandiozo koncertsezonu ar īpaši vērienīgiem un daudzveidīgiem koncertiem pašā Rīgas sirdī. Augusta vidū Rīgas svētku ietvaros norisināsies cikla “Dziesmu tilti no sirds uz sirdi” koncerti, kur trīs dienu garumā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” varēs baudīt augstvērtīgus dziesmu un deju mākslinieku priekšnesumus. Tāpat arī notiks tradicionālais “Origo” folkfestivāls, pulcējot kopā dažādus etno un folkmūzikas māksliniekus. Visus koncertus “Origo Summer Stage” ir iespēja baudīt bez maksas.

22.07.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” TURPINA PRIECĒT AR KVALITATĪVU KONCERTPROGRAMMU: “SAULKRASTI JAZZ FESTIVAL 2016”, BLŪZA SVĒTKI “ORIGO” UN GRUPA “BALTĀ KLINTS”

Jūlijā “Origo Summer Stage” turpina priecēt klausītājus ar krāšņiem un vērienīgiem džeza, blūza un rokmūzikas koncertiem pašā Rīgas sirdī. Ceturtdien, 21. jūlijā no plkst. 17:00 līdz 19:00 ar mūzikas skaņām “Saulkrasti Jazz Festival 2016 ” ietvaros priecēs grupa “Sinkope” un orķestris no ASV “Synthesis”. Piektdien, 22. jūlijā no plkst. 17.00 līdz 21.00 notiks vērienīgie blūza svētki “Origo”, kur būs iespējams dzirdēt labākos pašmāju un ārzemju mūzikas izpildītājus. Savukārt 29. jūlijā no 17.00 līdz 20.00 uzstāsies grupa “Baltā Klints”, izpildot mūziku rock’n’rool, blūza un roka žanros. Visi “Origo Summer Stage” koncerti un pasākumi ikvienam interesentam pieejami bez maksas.

06.07.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” UZŅEM APGRIEZIENUS: JŪLIJĀ FESTIVĀLU “BALTICA” UN “SAULKRASTI JAZZ” KONCERTI

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina piedāvāt siltajos vasaras vakaros daudzveidīgu mūzikas festivālu un koncertu programmu pašā Rīgas sirdī. Jūlija vidū pie tirdzniecības centra “Origo” norisināsies vērienīgākais džeza mūzikas festivāls “Saulkrasti Jazz Festival 2016”, kas divus vakarus piedāvās lielisku mūzikas baudījumu visiem apmeklētājiem. Visu jūliju “Origo Summer Stage” festivālu un mūzikas grupu koncertos pulcēs pašmāju un ārzemju iemīļotus un talantīgus mūzikas izpildītājus, pārsteidzot klausītājus ar kvalitatīvu koncertprogrammu.

01.07.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” GRANDIOZI ATKLĀTS FESTIVĀLS “RĪGAS RITMI 2016″

29. jūnijā no plkst. 18:00 līdz 20:00 notika Starptautiskā mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi 2016” atklāšanas koncerts, kas jau septīto gadu tradicionāli norisinās “Origo Summes Stage”. Ikvienam interesentam bija iespēja baudīt pasaulslavenu augstas klases mākslinieku koncertu, kurā piedalījās trīs izcilu mūziķu sastāvi – amerikāņu saksofonists Dereks Brauns, grupa “The Brag Pack” un trio “Cissokho – Brönnimann – Hason”.

Kā pirmais uz skatuves kāpa amerikāņu mūziķis un saksofonists Dereks Brauns, kurš savā daiļradē apvieno džezu, fanku, klasiku un popmūziku. Dereka Brauna uzstāšanās izpelnījās lielu skatītāju uzmanību, jo viņš vienlaicīgi spēlēja, dziedāja un atskaņoja bītboksam raksturīgo tehniku, tādējādi aizraujot un pārsteidzot ikvienu “Origo Summer Stage” apmeklētāju.

28.06.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” VĒRIENĪGĀ KONCERTPROGRAMMA TURPINĀS – ŠONEDĒĻ FESTIVĀLA “RĪGAS RITMI 2016” ATKLĀŠANAS KONCERTS

Turpinot priecēt Rīgas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīvu un daudzveidīgu bezmaksas mūzikas koncertu programmu, mēneša izskaņā, trešdien, 29. jūnijā plkst. 18.00 klausītājiem būs iespējams dzirdēt džeza, pasaules un improvizētās mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi 2016” atklāšanas koncertu.

“Rīgas Ritmi” ir viens no apmeklētākajiem un iemīļotākajiem starptautiskajiem mūzikas festivāliem, kas katru gadu jūlija sākumā Rīgā pulcē pasaulslavenus augstas klases māksliniekus. Turklāt augstvērtīgas mūzikas cienītājiem par prieku nu jau septīto gadu pēc kārtas festivāla “Rīgas Ritmi” oficiālais atklāšanas koncerts norisināsies uz “Origo Summer Stage” skatuves, un ikvienam interesentam būs iespēja baudīt bezmaksas koncertu pašā pilsētas sirdī – “Origo” laukumā. Atklāšanas koncertā trešdien, 29. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 21.00 apmeklētājus ar muzikālo izpildījumu pārsteigs Dereks Brauns (Derek Brown), grupa “The Brag Pack” un trio “Cissokho – Brönnimann – Hason”.

15.06.2016

AR GRUPAS “O’NIGHT QUARTET” KONCERTU TURPINĀS „ORIGO SUMMER STAGE” KONCERTU 7. SEZONA

Šonedēļ kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina klausītājus priecēt ar džeza mūzikas izlasi, ko būs iespējams baudīt ceturtdien, 16. jūnijā. Piektdien, 17. jūnijā varēs dzirdēt elektroakustiskās grupas “O’Night Quartet” koncertu. Savukārt tuvojoties Līgo svētkiem, 21. un 22. jūnijā laukumu pie tirdzniecības centra “Origo” ieskandinās jautras un lustīgas līgo dziesmas.

Ceturtdien, 16. jūnijā no plkst. 17:00 līdz 20:00 ikviens varēs dzirdēt “Origo Summer Stage” džeza mūzikas izlasi, kurā ietvertas zināmākās džeza mūzikas melodijas. Piektdien, 17. jūnijā no plkst. 17:00 līdz 20:00 uzstāsies elektroakustiskā grupa “O’Night Quartet”. Klausītājiem būs iespēja baudīt mūsdienu instrumentālās mūzikas koncertu dzīvajā izpildījumā. “Grupa tika izveidota 2011. gadā. Laikam ejot, sākotnējā pop-up daiļrade pārtapa par oriģinālām kompozīcijām, un tagad tiek izpildīta oriģinālmūzika ar funk, house, dance, džeza, kā arī improvizācijas elementiem. Grupas sastāvā ir četri dalībnieki – Oļgerts Dreimanis (bungas), Aleksandrs Ozols (bass), Mihails Kaspers (klavieres) un Valters Šmits (saksofons). Tā kā šis ir Raimonda Paula dzīves jubilejas gads, izpildīsim pozitīvu, dažādām gaumēm piemērotu mūziku, tajā skaitā iemīļotākās Maestro melodijas,” stāsta “O’Night Quartet” grupas dalībnieks Oļģerts Dreimanis.

Page 1 of 712345...Last »